Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Żywiciel Catering
Żywiciel Catering

„Żywiciel Catering” w Ostrowcu Świętokrzyskim od 2015 roku oferuje przygotowywanie oraz dostawę posiłków dla wielu firm oraz instytucji mających zapotrzebowanie na żywienie zbiorowe na terenie powiatów Ostrowieckiego, Opatowskiego i Starachowickiego.

Wśród nich znajdują się m.in.:
- firmy produkcyjne zapewniające pracownikom posiłki regeneracyjne / posiłki profilaktyczne,
- przedsiębiorstwa budowlane prowadzące prace poza swoimi siedzibami, a objęte obowiązkiem zapewnienia posiłków profilaktycznych /regeneracyjnych dla pracowników,
-  firmy zatrudniające pracowników sezonowych z koniecznością prowiantowania,
- firmy o działalności biurowej oferujące swoim pracownikom posiłek w formie cateringu / lunchu,
- grupy pracowników zamawiających posiłki do pracy we własnym zakresie,
- placówki opiekuńcze zapewniające wyżywienie swoim podopiecznym i pensjonariuszom,
- prywatne i państwowe placówki edukacyjne zapewniające obiad w trakcie pobytu uczniów lub podopiecznych,
- instytucje organizujące wypoczynek letni/zimowy dzieci i młodzieży,
- hotele, sale weselne, restauracje oraz bary szybkiej obsługi potrzebujące stale, okresowo lub doraźnie wsparcia na którymkolwiek z etapów przygotowywania dań.

Nie prowadzimy restauracji oraz nie realizujemy drobnych, detalicznych zamówień dzięki czemu całą swoją uwagę możemy skupić na klientach współpracujących z nami stale lub okresowo. Fakt produkcji dużej i z góry zaplanowanej ilości posiłków pozwala nam obniżyć koszty produkcji, bez negatywnego wpływu na jakość posiłków. Taka organizacja produkcji w istotny sposób przekłada się na korzyści finansowe dla naszych klientów. Mamy świadomość że charakter oferowanej przez nas obsługi bardzo często ma wpływ na organizacje pracy firm/instytucji z nami współpracujących. Dlatego zapewniamy elastyczność w każdym aspekcie świadczonych przez nas usług po to aby koszt ponoszony np. przez pracodawców miał znaczenie nie tylko materialne ale również organizacyjne (poprawa wydajności pracy, higieny oraz dyscypliny czasowej w trakcie przerw pracowniczych) i emocjonalne (wzrost prestiżu pracodawcy w oczach pracowników). Ponadto proponujemy dostosowanie charakteru i wielkości posiłków zarówno do oczekiwań jak i do budżetów jakimi dysponują nasi klienci.

Standardowe warianty posiłków
1. Zupa (500ml) + pieczywo
2. Zupa z wkładką mięsną (500ml) + pieczywo
3. Drugie danie (~500g)
4. Zupa (500ml) + Drugie danie (~500g)

Wszystkie z powyższych wariantów dostarczamy w pojedynczych, jednorazowych i termoizolacyjnych pojemnikach z zestawem sztućców oraz serwetkami. Posiłki transportowane są zbiorczo w certyfikowanych termoportach utrzymujących odpowiednią temperaturę posiłków izolując je zarazem od wszelkich czynników zewnętrznych.

Zapewniamy transport posiłków w ustalone miejsca i dostawę o ustalonych godzinach. Ewentualny koszt transportu jest uzależniony od skali współpracy oraz od miejsca i pory dostaw. W razie potrzeby oferujemy również odbiór odpadów powstałych po spożyciu posiłków.

Jeśli Państwa potrzeby wymagają innego lub większego zakresu obsługi związanej z cateringiem dla grupy osób dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie uzależniając ofertę od skali potencjalnej współpracy.

posiłki regeneracyjne Ostrowiec, posiłki profilaktyczne Ostrowiec, posiłki dla pracowników Ostrowiec, catering dla pracowników Ostrowiec, catering dla firm Ostrowiec

Strona internetowa:www.zywicielcatering.pl
Wizytówka:www.zywicielcatering.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:kontakt@zywicielcatering.pl
Telefon:+48 696 687 628
Ulica:Centralnego Okręgu Przemysłowego 8A
Kod i miasto:27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo:Świętokrzyskie
Dodatkowe zdjęcia